SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«ВелоКраїна» запрошує журналістів на прес-тур до Яремче 5-6 червня


2013-11-05 11:39:45 UTC

Шановні журналісти!

Маємо честь запросити Вас до участі у дводенному прес-турі проекту «ВелоКраїна», що відбудеться у м. Яремче 5-6 червня 2010 року. Учасники заходу зможуть побачити та випробувати нову інфраструктуру для активного туризму, що була створена в Карпатах проектом «ВелоКраїна», за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми сусідства Румунія-Україна.

Прес-тур розпочнеться 5 червня зустріччю на вокзалі Івано-Франківська. В програмі – відвідання Яремче, смт. Ворохта, велосипедна екскурсія, відвідання нового екотуристичного візит-центру Карпатського національного природного парку, спілкування з місцевими підприємцями – учасниками мережі «ВелоКраїна». За умов хорошої погоди заплановано сходження на гору Говерлу, де в рамках Дня Європи ентузіасти активного відпочинку урочисто піднімуть прапор ЄС.

Учасники прес-туру будуть запезпечені проживанням, 2-разовим харчуванням, трансфером Івано-Франківськ – Яремче, а також будуть компенсовані витрати на проїзд (потяг або автобус).

Отож, запрошуємо Вас долучитися до святкування «Дня Європи» у Яремче та прес-туру «ВелоКраїна – твій новий відпочинок у Карпатах!».

Заявки на участь в прес-турі надсилайте до 03.06.2010 р. на адресу info@bikeland.com.ua. Обов'язково зазначте, яке ЗМІ ви представляєте, ваше ім'я, прізвище, контакти, а також коли і в який спосіб ви прибуваєте до Івано-Франківська чи Яремче.

Кількість місць обмежена.

Детальна програма туру буде надіслана тим, хто подасть заявки, не пізніше 31.05.2010.

Контактна особа від організаторів прес-туру: Володимир Закалюжний; тел.: (03434) 22-74-6, (093) 619-17-95.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться