SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відбувся WIZ-ART


2013-11-05 11:39:45 UTC

У Львові завершився третій міжнародний фестиваль короткометражних фільмів WIZ-ART. 105 фільмів з 30 країн були відібрані з близько 500 поданих заявок. З них 53 фільми взяли участь в конкурсній програмі, 52 – в позаконкурсній, повідомляє wiz-art.com.ua.

Міжнародне журі в складі турецького режисера Озана Ачіктана, словацького медіахудожника Антона Чєрни, шведської режисерки Анни Клари Орен та українського продюсера Олександра Дебича обрали переможців у номінаціях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» та «найкращий експериментальний фільм».

Фільм «Волосся» французького режисера Жульєна Алара отримав нагороду за «Гарно зроблений фільм, де проста історія має глибоке закінчення» і був визнаний найкращою ігровою роботою з 26 конкурсних фільмів цієї номінації. В секції анімаційних фільмів змагались 16 фільмів і найкращим став американський «Жахлива річ на Альфі-9!» Джейка Армстронґа. «Ця простота і довершеність дає відповідь на велику помилку», – прокоментувало свій вибір почесне журі. Італійський фільм «Відеогра: повторюваний експеримент» режисера Донато Сансоне переміг в номінації «найкращий експериментальний фільм» і отримав нагороду «За 3D-вимірну глибину в 2D-просторі. Довершена історія у якості Lo-Fi».

Найкращим фільмом конкурсу Фестивалю WIZ-ART’2010 було визнано «День життя» (режисер Джун Квок, Гонконг), він отримав Гран-прі. «Фільм з сильною режисурою, де відчуття присутності не залишає від початку до кінця, де надія зіштовхується з реальністю», – так охарактеризували свій нелегкий вибір журі, тож найвища нагорода фестивалю, кришталева статуетка, їде в Гонконг.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться