SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Франківську відбувся фестиваль «Карпатські соловейки»


2013-11-05 11:39:46 UTC

31 травня – 1 червня в обласному центрі проходив ХІ Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль популярної музики «Карпатські соловейки», приурочений до Міжнародного Дня захисту дітей. Свято було організовано за сприянням управлінь у справах сім’ї та молоді, культури обласної державної адміністрації, управління культури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та культурно-спортивного центру «Гулин».

У фестивалі взяли участь юні виконавці з Київської, Чернівецької, Львівської областей та з районів і міст Івано-Франківської області (всього 60 осіб).

31 травня в приміщенні обласної філармонії відбувся І відбірковий тур, в результаті якого визначено 23 лауреати та 9 дипломантів фестивалю-конкурсу.

А 1 червня о 17.00 год. в м. Івано-Франківську на Площі Ринок проведено гала-концерт фестивалю за участю цьогорічних лауреатів та дипломантів.

Довідка Правда.if.ua

Фестиваль-конкурс організований на виконання обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття» (2010-2015 роки), затвердженої рішенням сесії обласної ради від 27.11.2009р. № 933-34/2009.

Головними завданнями фестивалю є розвиток та популяризація української сучасної музики, заснованої на кращих традиціях національної культури, надання шансу українським молодим виконавцям стати популярними, розкриття та розвиток їх творчого потенціалу, розширення культурних, інформаційних та ділових зв’язків між регіонами України.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться