SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Івано-Франківські митці експонують свої роботи в Єпархіальному музеї Трускавця


2013-11-05 11:39:46 UTC

3 червня в Єпархіальному музеї відкрилась виставка картин чотирьох митців, членів Національної спілки художників України з Івано-Франківська, повідомляє Тарас Шафран. Директор Єпархіального музею. Жанри та стилі робіт художників є різні. У багатьох містах України було проведено близько 20-ти їхніх виставок. А от трускавчани та гості міста вперше мають можливість побачити найкращі роботи митців, які були створені протягом останніх років. На початку квітня цього року дрогобичани теж мали можливість бачити ці роботи у Палаці мистецтв.

Серед учасників виставки є дрогобичанин Володимир Лукань – художник, мистецтвознавець, доцент кафедри образотворчого мистецтва ім. М. Фіголя Прикарпатського національного університету. Працює в галузі ікономалярства на склі, живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. У його творчості переважає іконопис на склі з відчутним переосмисленням традиційної української ікони.Більша частка робіт, що експонуються в музеї належать саме перу цього художника.

Роботи інших митців – Богдана Бринського, Олега Чуйка, та Миколи Павлюка також є цікавими, глибинними та неоднозначними. Ці художники вражають не тільки тим, що і як вони роблять, але й молодим світосприйняттям, оригінальністю авторської позиції та свіжістю, яка не «стирається» з роками.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться