SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові змагатимуться кращі перукарі України


2013-11-05 11:39:46 UTC

10-12 червня виставковому центрі «Lemberg» проходитиме Друга національна виставка індустрії краси «Дзеркало моди-Львів-2010». Це єдиний в регіоні захід, що віддзеркалює новинки перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та візажу, а також європейські та світові тенденції цих напрямків, – запевняють організатори. Львівську виставку цими днями відвідають найвідоміші в країні майстри перукарського мистецтва.

В рамках виставки традиційно відбудеться відбірковий тур Чемпіонату України з перукарської майстерності, нігтьової естетики та візажу «Світ Краси». В Чемпіонаті візьмуть участь майстри та учні з усіх регіонів України, претенденти змагатимуться у восьми номінаціях. Переможці зустрінуться на всеукраїнському Чемпіонаті, після якого будуть захищати професійну гідність країни на світовому рівні. Протягом трьох днів у Львові будуть проходити майстер-класи за різними напрямками, зокрема: японського манікюру, весільних зачісок, вечірнього макіяжу тощо. Учасники Форуму косметологів обговорять новітні тенденції у царині догляду за шкірою обличчя. На круглому столі «Розвиток та просування салонів краси» фахівці поділяться секретами успішного керування перукарськими салонами.

Виставка «Дзеркало моди» побудована за світовим принципом як мережева і в цьому є унікальною для українського ринку, відзначають Карпати.info. В єдиному форматі, на однаково високому рівні вона проходить у найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, але, звісно ж, з урахуванням місцевих особливостей кожного регіону.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться