SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів


2013-11-05 11:39:46 UTC

12-13 червня у Львові проходитиме І Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Запорозькі забави з левами».

Ініціатором заходу виступив львівський авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК». На фестиваль приїдуть власники ретро-автомобілів з міст-побратимів Львова – Жешова, Кракова та Любліна. Разом з українцями вони змагатимуться в туристично-навігаційному ралі «Запорозькі забави з левами» та спробують свої сили на трасі довоєнних Гран-прі Львова – «Львівський трикутник».

12 червня змагання відбудуться в Брюховичах. Гонка за легендою (приблизно 20 км, якщо не заблукати) та різноманітні завдання на вправність та кмітливість, – повідомили Zaxid.net організатори.

13 червня автомобілісти будуть у Львові. Передбачено виставку-презентацію автомобілів на площі Ринок (10.30 – 14.00), шоу-змагання та участь у Європейському параді. Після шоу-змагань (на трасі «Львівський трикутник» (15.00-16.30) гонщики здолають три кола по 3041 м. Потім ретро-автомобілі знову повернуться на пл. Ринок. Тут відбудеться нагородження та вручення призів від організаторів, спонсорів та патронів фестивалю. Генеральний консул Республіки Польща у Львові вручить Кубки імені першого переможця львівських Гран-прі, чемпіона Польщі Генріха Лієфельда закордонним учасникам гонок. П’ятиразовий чемпіон України з ралі Василь Ростоцький особисто вручатиме Кубки українським учасникам змагань.

Фестиваль ретро-автомобілів – це не лише автомобільні змагання. На переможця очікує оригінальний приз від мера Львова Андрія Садового. Популярні знавці Львова – брати Радковці від імені міського голови вручать головну нагороду найкращому мисливцю за левами – справжнє мистецьке творіння – скляного лева ручної роботи.

Цьогорічні змагання «Запорозькі забави з Левами» – перший етап запровадження у Львові великого традиційного європейського автофестивалю антикварних автомобілів. Саме цього року Перший український автомобіль «Запорожець» ЗАЗ-965 відзначатиме своє 50-річчя та стане повноправним учасником Європейської ретроспільноти.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться