SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Сьогодні у Львові розпочинаються Дні Кракова


2013-11-05 11:39:47 UTC

Сьогодні, 11 червня, у Львові розпочнуться Дні Кракова. Святкування Днів Кракова триватиме до 13 червня. Протягом трьох днів в місті будуть проходити культурні заходи за участю митців з Кракова. Про це ЗІК повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Розпочнуться Дні Кракова з концерту фолькової виконавиці Йоанни Словінської. Захід буде проходити 11 червня о 19.00 год у Актовій Залі Національного університету ім. Івана Франка. Також цього ж дня відбудеться презентація книги про життя священика Ордену Братів Менших Капуцинів, який все своє життя працював на території Радянського Союзу.

У суботу, 12 червня, о 18.00 год у музичній академії ім. М. Лисенка, що на вул. Нижанківського, 5 відбудеться концерт молодої піаністки Кракова – Юлії Коцюбан. У неділю у Палаці Потоцьких Придворний балет «Cracovia Danza» виступить зі спектаклем «Танцювальний світ Шопена».

Завершаться Дні Кракова концертом старопольських марійних пісень у виконанні Ірени Урбанської, Яги Вронської та Казиміра Мадея.

Довідка.

Йоанна Словінська – одна з найбільш яскравих та харизматичних постатей на польській сцені, і не лише фольклорній. На конкурсі польського радіо «Nowa Tradycja» її перший сольний альбом було відзначено престижним титулом «Фольковий альбом – 2005». У 2008 році Йоанна стала фіналісткою конкурсу Superjedynki (Суперєдинкі) в м. Ополє.

Студійний, новаторський альбом Mozesz byc («Можеш бути») приніс черговий титул – Фольковий альбом року в плебістиці журналістів та музичних критиків Польського радіо «Nowa Tradycja» у 2008 році. Співачка гастролювала у Польщі, Німеччині, Франції, Швейцарії, Білорусі, Литві, Чехії, Македонії, та США

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться