SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

З 1 липня відкрито літній високогірний сезон в Карпатах!!!


2013-11-05 11:39:49 UTC

...Опинитися далеко від міської метушні, прокинутися від співу невідомої пташки, вдихаючи гірське повітря, насичене запахом густих хвойних лісів, постояти під струменями джерельної води і відчути, як вона передає всьому тілу свою міць, силу і потужну енергію гір...

Готель « Вотавілю», що знаходиться на найвищому високогірному лижному комплексі « Драгобрат», найвище від усіх інших готелів, запрошує на відкриття літнього сезону!

– Розміщення на висоті 1450 метрів та виконання виключно з використанням природних матеріалів дає можливість вдихати вдень і вночі справжнє розріджене гірське повітря.

– Унікальна система водопостачання подає воду, насичену мінералами, в кімнати безпосередньо з гірського джерела.

– Затишна тераса готелю виходить в смерековий ліс, який протягом всього літа вабить стиглими чорницями, малиною та брусницею, що забезпечить організму насичення вітамінами на увесь рік, бо тільки свіжозірвані ягоди найбільш корисні.

В готелі створено всі умови для літнього відпочинку, як для спокійного сімейного: дитячий майданчик, гамаки, настільний теніс, різноманітні ігри (баскетбол, дартс, м’ячі, бумеранги, повітряні змії); так і для активного відпочинку: пішохідні тури (походи до льодяникових озер, Драгобратського водоспаду, покорення гірських вершин), велотури, прокат квадроциклів, екскурсійні поїздки (центр Європи, купання в Солотвино, найвищий водоспад в Україні та ін.), їзда верхи.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться