SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться стилізована твіттер-вечірка


2013-11-05 11:39:49 UTC

29 серпня у Львові в «Пороховій вежі», що на Підвальній, 4, відбудеться п’ята ювілейна стилізована вечірка-презентація під назвою «TWI-ОКУПАЦІЯ». Зустріч триватиме близько дванадцяти годин. За цей час її відвідає від 200 до 300 користувачів Твіттера, а в Інтернеті матеріали зустрічі перегляне близько 20000 користувачів.

Учасники зустрічі повинні попередньо зареєструватись для участі на сайті, котрий буде вказано на lviv.twevent.org.ua/, Twitter.com/lvivtwevent facebook.com та сформувати команди. В день зустрічі твіттеряни зустрінуться о 12.00. Дресс-код – військова форма різних військ, епох, часів та народів. Після реєстрації команди отримають реквізит та завдання: знайти і відзняти сюжет на тему: «Як Твіттер завоював Львів». Після цього відбудуться різноманітні конкурси: конкурс окупаційних twіршів, презентації проектів в межах «140 секунд окупації уваги», парад стилізованих та реконструйованих військових костюмів, також команди презентуватимуть свої twі-окупаційні сюжети. Після визначення переможців, програмою передбачено виступи музичних гуртів та сейшени діджеїв Львова.

Довідка Zaxid.net

Львів’яни одними з перших в Україні почали користуватися Твіттером (Twitter з англ. Twitter – «базікати») – соціальна мережа, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи web, SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти). Зустрічі користувачів Твіттер у Львові вже стали традиційними.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться