Контакты


Phones:

Описание

Запрошуємо приєднатися до гірськолижних турів до Словаччини, на курорт Ясна (г. Хопок, Низькі Татри). Тури до Ясни на Новий Рік та 8 березня – унікальна можливість відпочити на європейському курорті економніше, ніж в Україні!


Траси курорту Ясна
Лижники почали кататися у регіоні Ясни більше сторіччя тому, наприкінці ХІХ ст. А перші витяги на схилах гори Хопок було зведено за 4 роки по закінченню ІІ Світової війни. Спочатку підйомники знаходились лише на північному схилі. Розквіт курорту розпочався наприкінці 50-х, коли північний та південний схили г. Хопок з’єднав фунікулер.

Зараз сумарна довжина бездоганно доглянутих трас Ясни перевищує 45 км. За годину 30 підйомників, розташованих на курорті, можуть перевезти майже 33 000 гірськолижників та сноубордистів. До послуг райдерів всіх рівнів – 39 трас, 12 фрірайд-зон та сноупарк.

Розваги в Ясні
Урізноманітнити свій відпочинок на горі Хопок можна, політавши з парапланом чи кайтом. підйомникиожна сходити в мандрівку по горах на бігових лижах. Є ковзанка, де можна пограти в хокей чи просто покататися на ковзанах.
А аквапарк «Татраландія» дарує заряд позитивних емоцій від спусків водними гірками!
Аби розслабити м’язи, можна сходити в басейн чи лазню, відвідати сеанс масажу чи магнітотерапії.

Замовляй гірськолижний тур до Ясни – і відсвяткуй Новий Рік чи 8 березня в Словаччині!

Новий Рік в Ясні
Ми будемо кататися схилами г. Хопок з 28 грудня 2013 р. до 2 січня 2014. Відсвяткуй Новий Рік разом з друзями на незабутній вечірці в Словаччині!
Кількість місць обмежена – оформлюй заявку на участь в турі завчасно.

8 березня в Словаччині
Гірськолижний тур на 8 березня – чудова нагода катнути у весняних Татрах за помірні гроші. Виїжджаємо 02.03.2014 р., повертаємося до України 09.03.2014 р., на нас чекає 6 днів спусків у Ясні!

Оформлюйте заявку прямо зараз!

Читать все описание

Жилье

Отдых

Hotels