Контакты


Phones:
Website

Описание

Запрошуємо в лютому 2014 р. взяти участь в Українському гірськолижному турі й безкоштовно познайомитися із карликовою державою – Андоррою.

Український гірськолижний тур – ініціатива наших співвітчизників з Української діаспори в Андоррі. Завдяки їхній підтримці цей захід вдається влаштовувати кожного року й покращувати таким чином реноме України у гірськолижному світі.

Відправитися до Піренейських гір можна буде вже зовсім скоро – 2 лютого 2014 року. Програма тижня побудована так, щоб за цей час надати максимум можливостей для знайомства з Андоррою безкоштовно.

Програма заходів в Андоррі – що безкоштовного?
Поціновувачів гірськолижних пригод під проводом гіда очікує маса цікавих подій. Подорож розпочнеться зі столиці князівства – Андорра-ла-Велья. Тут ми помилуємося красотами вечірнього піренейського міста, після чого, вже наступного дня, вирушимо на екскурсію до гір. Краєвиди Піренейських схилів спокушають та провокують побачити більше, дізнатися та відчути Андорру якнайкраще.

Наступний пунктом призначення – музей іконографії. У його стінах зберігається безліч цінних експонатів слов’янського походження. У рамках туру вас також очікує незабутнє знайомство із шедеврами українського майстра – Миколи Сядристого. Це він – автор всесвітньо відомих робіт, що їх розглянути можна лише під мікроскопом. Підкована блоха, караван верблюдів у вушкові голки – споглядання подібного дива буде захоплюючим.

А якщо й цього виявиться замало, вирушаємо на бізнес-зустрічі з підприємцями Андорри. Все це організовується, щоб розповісти вам про ті можливості для розвитку бізнесу, котрі пропонує Андорра. Ця карликова держава живе переважно за рахунок туризму, тому рівень оподаткування тут невисокий. Плюс – діє політика підтримки іноземних інвестицій. Можливо, саме Андорра принесе вам вдачу та виявиться тим необхідним для успіху в бізнесі фундаментом.

Зараз у вас є шанс залишити заявку на участь в Українському гірськолижному турі. Підтримку в організації поїздки надає туристичне агентство «Горящие туры Адреналин» www.hota.com.ua. Можливо узгодження індивідуальних дат поїздки.
Вартість гірськолижного туру до Андорри розраховується індивідуально згідно кожної заявки та в залежності від рівня готелю, дати туру й трансферу.

Зв’язатися для уточнення деталей можна за тел.: +38 (044) 232-77-04 або e-mail: info@hota.com.ua.

Замовляйте гірськолижний тур до Андорри!

Читать все описание

Жилье

Отдых

Hotels