Відпочинок на Буковелі, Опис

Туристичний комплекс Буковель знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляниця Яремчанської міської ради на висоті 900 м н.р.м. за 30 км від м. Яремче та за 110 км. від м. Івано-Франківська. Туристична зона, в якій  розташований комплекс є унікальною за своїми природо-кліматичними умовами. Гори, що ніби обступили „ Буковель” з усіх сторін, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку.

В даний час в с. Поляниця інтенсивно ведеться будівництво спальних корпусів, канатно-крісельних  та  бугельних  підйомників,   іншої  інфраструктури туристичного комплексу "Буковель". Лижні траси проходять на спеціально підготовлених схилах із трав’яною основою. Всі траси обладнані сніговими гарматами та захищені від прямого сонячного проміння, завдяки чому сніг утримується значно довше, ніж в інших місцях. Траси готують для катання спеціальною снігонапилюючою та сніготрамбувальною технікою. Освітлення схилів дозволяє кататися у вечірній період. Зараз функціонують три підйомники загальною протяжністю 4200 метрів, 5 гірськолижних трас різної складності загальною протяжністю 9400 м, 25 двоповерхових комфортабельних котеджів на 300 місць. Роботи по розвитку туристичного комплексу "Буковель" продовжуються.

Для проживання на базі „Буковель” побудовані дво- і тримісні однокімнатні номери з усіма зручностями (санвузол, супутникове телебачення, міні-бар, телефон) в дерев’яних двоповерхових котеджах ( по 4 номери в котеджі, окремий вихід).

До послуг відпочиваючих: бар, ресторан на 110 місць, де для Вас приготують вишукані страви національної та європейської кухні, колиба, кафе, дитячий майданчик, сауна, більярд, дискотека, телефон, автостоянка, транспорт на замовлення. На території бази працює прокат гірськолижного спорядження провідних фірм-виробників Salomon та Rossignol. Досвідчені інструктори проводять групові та індивідуальні заняття з катання на лижах.

Наразі відбувається швидке зростання кількості приватних садиб, які створюють належний рівень сервісу для прийому туристів у власних помешканнях. Як правило, у садибах пропонують  до 8 місць, однак частина з них розрахована на прийом від 10 до 40 осіб одночасно. У регіоні місцевою владою вживаються відповідні заходи, щодо вирішення проблем перевезення туристів. В даний час усі населені пункти мають безперебійне транспортне сполучення автобусами і мініавтобусами з Яремче з наступною можливістю доїзду до  Івано-Франківська, Коломиї, Рахова.

Функціонують три сувенірних ринки, на яких туристи мають можливість придбати вироби місцевих майстрів, краще пізнати мистецтво Гуцульщини.

Транспорт. До ТК «Буковель» найкраще дістатись з Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців або Львова:

Івано-Франківськ - ТК "Буковель" - 110 км

Львів - ТК "Буковель" - 245км

Тернопіль - ТК "Буковель" - 250 км

Чернівці - ТК "Буковель" - 255 км