BestHotels.in.ua

BestHotels in UA - найкращі готелі України

У Трускавці відкрили алею кінослави


2013-11-05 11:39:56 UTC

У Трускавці біля кінотеатру «Злата» відкрито алею кінослави на честь Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат».

Проходив захід за сприяння міської ради та міського голови Лева Грицака. Перед присутніми виступили генеральний продюсер фестивалю Теодозія-Любов Микитка зі Львова, маестро Яконо з Італії, режисер Валєріу Жєрєґі з Молдови.

З концертною програмою виступили заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина», фіналістка програми «Шанс» Олена Корнєєва зі Львова. Було урочисто закладено першу плиту в алею кінослави. Оголосили прізвища трьох дівчат зі Львова – переможниць кастингу до нового українсько-молдовсько-італійського фільму Валєріу Жєрєґі «Перелітні птахи» на соціальну тематику.Ї м було вручено подарунки. Завершилися урочистості переглядом стрічки «Арівідерчі», її могли подивитися в «Златі» всі бажаючі, щоправда італійською мовою (в оригіналі).

Бальнеологічний курорт Трускавець нагадує, що перший такий фестиваль відбувся цього року у січні, другий розпочнеться 16 січня наступного року.

Щоб залишити відгук, вам необхідно зареєструватися