BestHotels.in.ua

BestHotels in UA - найкращі готелі України

У грудні туристів Львова чекає насичена програма та 50-відсоткові знижки


2013-11-05 11:39:11 UTC

Як вже повідомлялося раніше, 19-20 грудня, до Дня святого Миколая, готельєри, ресторатори та туристичні фірми готують подарунки для гостей та мешканців Львова – 50% знижки на поселення, меню, екскурсії.

Уже зараз до участі в акції «До Львова за півціни» зголосилося 9 готелів, 3 хостели, 10 туристичних агенцій, 28 ресторанів і кнайпа, а також надавачі послуг з розваг. Однак охочі можуть долучитися до цієї когорти. Про це поінформував 25 листопада під час прес-конференції начальник управління інформаційної політики Львівської міської ради Остап Процик.

О. Процик наголосив: «І влада, і представники туристичної сфери, сфери відпочинку, розваг розуміють – щоб активізувати туристичний рух до Львова, який знизився у зв’язку з епідемією та карантином, потрібна гучна акція, яка б мотивувала туристів приїхати до Львова». Заступник голови Гільдії рестораторів Львова Вардкес Арзуманян додав: «Свято Миколая – львівське свято. Просто запросити на Миколая до Львова – мало. Тому ми подумали, що можемо запропонувати українцям, іноземним гостям у День святого Миколая. Це подарунок. Ми даруємо всім можливість відсвяткувати ці дні у Львові зі знижками».

За його словами, учасники ринку зацікавлені не в побільшеному заробітку у ці дні, а в тому, щоб завдяки такому відкриттю протягом усього сезону зимових свят у Львові було багато гостей і відпочиваючих. В.Арзуманян зазначив: «Я не думаю, що ресторатори вороги самі собі. Піднімати ціни, щоб дати знижки, думаю, ніхто не буде. Для чого піднімати ціни, якщо немає попиту? Нам важливі клієнти».

Окрім знижок, туристи та мешканці міста матимуть у ці дні цікаві атракції, додає Zaxid.net. Як зазначив начальник управління культури та туризму Львівської міської ради Андрій Сидор, це, перш за все, урочисте відкриття зимового сезону свят у Львові. «11 грудня на пр. Свободи та пл. Ринок відкриється «Львівський різдвяний ярмарок», що діятиме аж до 30 січня. Біля «Арсеналу» з 11 по 20 грудня діятиме «Миколаївський ярмарок». Власне 19 грудня відбудеться урочисте відкриття міської ялинки. Також з 18 по 20 грудня у музеї народної архітектури та побуту проходитиме фестиваль «Святий Миколай в гаю», – повідомив він. За інформацією А.Сидора, вже сьогодні календар зимових свят з 1 грудня по 30 січня передбачає 30 подій. Детально ознайомитися із ним можна буде на початку грудня, коли вийде нове число видання «От-От».

Щоб залишити відгук, вам необхідно зареєструватися